English Version Greek Version German Version Turkey Version French Version
Vatera | Lesvos 81300
Tel: +30 22520 61212,
+30 22520 61165-6
Faks: +30 22520 61164
hovatera@otenet.gr
MHTE: 0310Κ012Α0083800

Yer

Lesvos adası Eskiçağ tarihi, doğal güzellikleri, sağlıklı yiyecek ve geleneksel Yunan misafirperverliği ile hoş geldiniz. Gittiği parça ve Yunan Turizm olağan şüpheliler uzakta Lesvos tatilciler her türlü yiyecek ve içecek, ailelerin genç çocuklar, newlyweds, emekliler, doğa severler veya sadece ortalama "Ben artık kaçmak gerekir" türü Gezgin olmak için yeterince büyüktür.

Lesvos herkes için bir şey vardır. Büyük bir çeşitlendirilmiş adadır. Lesvos adası gerçekten gerçekten bazıları çok küçük ve tekrar tekrar yeniden keşfedilen zorunda oldukları ölçüde tenha plajları ile inanılmaz yetenekli. Ayrıca at mucize Jeoloji harikası şaşırtıcı bir dizi verilmiş:Taşlaşmış Orman , Kaplıcalar ada etrafında yer alan ve flora ve fauna fosiller son buldu.

Edenler doğanın tadını çok korunan yaban hayatı rezervleri ve rahatça ada etrafında bulunan ekosistemler Lesvos vardır. Lesvos, göçmen kuşların Afrika'dan flamingolar dahil Avrupa, yolda seyahat eden önemli bir çukur durağıdır. Lesvos de olduğu çok sayıda bitki ve çiçekler inanılmaz güzellik.

Lesvos, ayrıca çeşitli kaleler ve antik siteleri, müzeler, manastır ve kiliseleri ziyaret için vardır.

Meyve ve sebzelerin tadına üzere birçok yerel yemekler ve örnek ve Uzo gibi almak için birçok dünyaca ünlü Ürünler yerel üretim neredeyse bağımsız olmak, sızma zeytinyağı, Ladotiri (zeytinyağı olgunlaştığını bir yerel peynir!), tuzlu sardalye ve daha fazlası!

Lesvos en önemli şey, o ise hala doğru Yunanistan hissediyorum ve gerçek Yunan misafirperverliği deneyim.

Kısacası, Coğrafya, Jeoloji, Arkeoloji, Gastronomi, yaban hayatı, din, sanat ve kültür, huzur ve sakinlik, plajları ve youll'bulmak o Lesvos for… arıyoruz öyle suları, güzel hava, ne olursa olsun temiz.