English Version Greek Version German Version Turkey Version French Version
Vatera | Lesvos 81300
Tel: +30 22520 61212,
+30 22520 61165-6
Faks: +30 22520 61164
hovatera@otenet.gr
MHTE: 0310Κ012Α0083800
Vatera Beach Otel Vatera Beach Otel Vatera Beach Otel Vatera Beach Otel Vatera Beach Otel
Vatera Beach Otel Vatera Beach Otel Vatera Beach Otel Vatera Beach Hotel Vatera Beach Otel

Lesvos Vatera Otel (Midilli Adası) Olanaklar ve Hizmetler

Kahvaltı

Biz saat 07.30 'dan 10.30 için her sabah kahvaltı hizmet vermektedir. Bizim kahvaltı bir kıta büfesi olduğunu ve kendini - servis. Ayrıca kahvaltı tamamlayacak vb domates, zeytin, beyaz peynir, yumurta gibi yerel tatlılar ve yerel koyun yoğurt, ev yapımı marmelatlar ve yerel üretimi bir seçim bulabilirsiniz.

Cafeteria - Bar

Dan in geç gece sabaha kadar sıcak keyfini ve soğuk içecekler ve içecekler, lezzetli atıştırmalıklar, yerel tatlılar veya alt verandada plaja bakan Ilgın ağaçlarının altında veya doğrudan sırasında sizin öğleden sonra kumsalda güzel kokteyller yüzebilirsiniz.

Net Café

Otelin bir internet köşesi Ana salonda yer alan bar, Konukların kendi e-postaları kontrol, onların gezileri planlamak ya onların yeni fotoğraflar için küçük bir ücret sadece yükleme yakınında bulunmaktadır. Baykuş laptop ya da web etkin telefon getirmek. Konuklar ücretsiz Wi-Fi ağı da erişebilirsiniz.

Yayınla

Biz Yerel postane temsil ve nerede sen-ebilmek posta tüm kartpostal bir posta kutusu vardır. Biz de pullar, kartlar ve diğer Hatıra Eşyası satmak.

Dükkanı

Biz de ilk ihtiyaç maddeleri tuvalet malzemeleri, kozmetik, Hediyelik eşya ve Uzo ve zeytinyağı gibi tabii yerel ürünler gibi bulabileceğiniz bir küçük köşe mağaza çalışırlar.

ödünç kitap veren kütüphane

Biz paylaşımı ve geri dönüşümü, yani neden lending library faaliyet inanıyoruz. Bu göz yakalar bir kitap almaya çekinmeyin. Ýþiniz, kitap başkası için tadını da bırakabilirsiniz.

Su arıtma ve saflaştırma

Otel kendine ait su filtrasyon ve su yani arıtma sistemi içmek için güvenli.

Biyolojik atık arıtma sistemi

Çevreye biz bir biyolojik temizleme sistemi, atık bakımı için çalışırlar.

Geri dönüşüm

Biz bizim karbon ve zararlı ürünleri baskı ortamında çalışır. Biz geri dönüşüm malzemeleri mümkün çalışın. Biz de biyo yakıt yapmak için bir güvenli ve hijyenik bir şekilde pişirme yağlar geri dönüşüm.